Suzuki Motor Poland podpisało umowę na sponsorowanie klubu piłkarskiego Korona Kielce.
W dniu 19 listopada 2020 polski oddział japońskiej marki podpisał umowę sponsorską z nowym zarządem spółki Korona S.A. na mocy której pozostaje Sponsorem Głównym klubu piłkarskiego Korona Kielce występującego w Fortuna 1 Lidze.
W ramach umowy logo Suzuki będzie widoczne w centralnym miejscu na koszulkach oraz w najważniejszych miejscach reklamowych na stadionie.
Jest to kolejna umowa o współpracy sponsorskiej pomiędzy Suzuki i Koroną Kielce. Od początku sezonu funkcjonuje już umowa dotycząca praw do nazwy stadionu Suzuki Arena.
Tak więc Suzuki przekazuje środki na rzecz klubu Korona Kielce na podstawie dwóch niezależnych umów o współpracy.
Już jutro (17 października), w Sokółce, reprezentacja Polski zmierzy się z Bułgarami, medalistami Mistrzostw Świata i Europy. Zapraszamy do oglądania pięściarskich starć na Podlasiu – emocji na pewno nie zabraknie.
Dowiedz się więcejW Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 391a, w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy – droga nr 501 - znajdziecie nowy salon motocyklowy Suzuki, którego gospodarzem jest firma PM Auto.
Dowiedz się więcejZapraszamy na otwarcie nowego dilera motocykli Suzuki PM Auto, który swoją siedzibę uruchamia w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 391A.
Dowiedz się więcejSuzuki oferuje samochody SUV w dwóch opcjach układu przeniesienia napędu, czyli tylko na przód lub na wszystkie koła. Koncern z Hamamatsu konsekwentnie i - co najważniejsze - od lat podkreśla, że napęd AWD ma wiele zalet.
Dowiedz się więcej