O firmie

Firma Motor Centrum istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Miałki Szlak 4/8 w Gdańsku. Jako jeden z największych i najbardziej nowoczesnych salonów samochodowych w Trójmieście oddajemy do dyspozycji naszych Klientów przestronny salon z pełną gamą samochodów marki Suzuki.

Nasza działalność opiera się na sprzedaży samochodów nowych. W swojej ofercie posiadamy samochody osobowe marek Opel, Chevrolet, Suzuki oraz Mitsubishi, a także samochody dostawcze marki Opel. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż i kupno samochodów używanych wszystkich marek zarówno osobowych jak i dostawczych oraz ciężarowych.

Dbając o kompleksową obsługę Klientów firma oddaje do ich dyspozycji dwa nowoczesne działy serwisowe wraz z magazynem części, dział blacharsko-lakierniczy oraz stację kontroli pojazdów. Proponuje także pełen zakres usług – poczynając od transakcji sprzedaży/zakupu auta, poprzez finansowanie transakcji, aż po profesjonalną obsługę posprzedażną.

Dysponujemy również w pełni profesjonalnym pojazdem do Pomocy Drogowej wraz z wykwalifikowanym personelem. Jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom niemal w każdej trudnej sytuacji na drodze, dlatego wybierając się w podróż warto mieć nasz numer telefonu przy sobie.