Serwis i usługi

Serwis Motor Centrum to dział o wieloletnim doświadczeniu i bogatej tradycji związanej z motoryzacją. Przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nad fachową i sprawną obsługą czuwają nasi pracownicy – od lat związana z firmą kadra profesjonalistów, która stale podnosi swe kwalifikacje i cieszy się niesłabnącym zaufaniem naszych Klientów.

Dysponujemy czterema stanowiskami naprawczymi, dedykowanymi marce Suzuki. Serwis wyposażony jest również w nowoczesne stanowisko komputerowe umożliwiające kontrolę i regulację geometrii kół. Naprawy wykonujemy profesjonalnie, zgodnie z technologią producenta, świadcząc najwyższy standard usług, gwarancję bezpieczeństwa i nienagannego stanu technicznego pojazdu.

Na czas naprawy umożliwiamy wynajem samochodu zastępczego po atrakcyjnych cenach.

Motor Centrum posiada także:

  • Stanowisko diagnostyczne umożliwiające przeprowadzenie badania technicznego samochodów o łącznej masie do 3.5 tony, w tym samochodów wyposażonych w instalację gazową, powypadkowych i skierowanych przez Policję. Posiada nowoczesną linię diagnostyczną Hofmanna.
  • Dział Likwidacji Szkód - przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta chętnie pomoże Państwu wypełnić wszelkie dokumenty, a także odpowie na Państwa pytania. Naprawa Państwa samochodu zostanie wykonana profesjonalnie, rzetelnie i terminowo czyli tak, aby mogli Państwo ponownie poczuć się bezpiecznie, prowadząc swój samochód.

Podczas likwidacji szkód komunikacyjnych współpracujemy m.in. z towarzystwami PZU S.A., UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., TUiR Allianz Polska S.A. oraz Generali TU S.A. Działamy na podstawie upoważnienia otrzymanego od właściciela pojazdu.

  • Dział blacharsko-lakierniczy, funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wyposażenie serwisu blacharskiego w nowoczesny sprzęt pozwala na wykonanie dla Państwa najbardziej skomplikowanych napraw, zachowując przy tym bardzo dużą dokładność.
  • Magazyn części - dział o szerokim asortymencie oryginalnych części i akcesoriów najwyższej jakości, dostępnych "od ręki".
  • Pojazd Pomocy Drogowej, pracujący 24 godziny na dobę, który w nagłych wypadkach pomoże naszym Klientom (tel. 601 634 634).